Klasa 3a

Klasa 3a

 

    W ostatnich dniach uczniowie klasy 3a sprawdzali swoją wiedzę i  praktyczną znajomość przepisów z zakresu ruchu drogowego.
    Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznej drogi do szkoły! Klasa 2a

 

21 lutego uczniowie klasy 2a rozpoczęli udział w serii warsztatów organizowanych przez Centrum Handlowe Forum w ramach Projektu Neuroedukacji. Dzieci dowiedziały się, jak poprzez zabawę można stymulować mózg do lepszej, efektywniejszej pracy. W pierwszym module poprzez żonglowanie piłeczkami, ćwiczenia grafomotoryczne wykonywane obiema rękami równocześnie i zabawę Story Cubs mobilizowały do współpracy prawą i lewą półkulę swojego mózgu.
Małymi programistami stali się w drugim module. Za pomocą klocków Lego stworzyli roboty, które następnie programowali do wykonywania poszczególnych zadań.

 


Dąb Pamięci

Dzień Zaduszny jest czasem wspomnień i upamiętnienia ważnych dla nas postaci. Uczniowie klasy 2a dzięki Panu Zbigniewowi Piórkowskiemu zapoznali się z historią pułkownika Jana Duczymińskiego, którego pomnik – Dąb Pamięci znajduje się na terenie naszej szkoły. Odwiedzili również nieczynny już Cmentarz Starokozielski, na którym znajduje się kilka grobowców i nagrobków w stylu eklektycznym z końca XIX wieku o dużej wartości zabytkowej. Jest tam również tablica upamiętniająca zamordowanych w 1945 roku mieszkańców Gliwic.


Uczniowie klasy 2a brali udział w szkolnej akcji sadzenia krokusów


Relacja fotograficzna z rejsu klasy 2a- „W Krainie Kormoranów” - Marina Gliwice.


 

TAK PRACUJEMY NA LEKCJACH JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

 

 
Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information