Dyrektor szkoły - Agata Cira
Zastępca Dyrektora - Barbara Wielgos-Szejbal


Nauczyciele:

Balcer-Kułaga Joanna - j. niemiecki (joanna.balcer)
Bąchór Joanna - nauczanie wczesnoszkolne, zaj. korekcyjno-kompensacyjne (joanna.bachor)
Bednarek Beata - wf, wych. świetlicy (beata.bednarek)
Beściak Grażyna - biologia, przyroda (grazyna.besciak)
Bębenek Anita - biblioteka (anita.bebenek)
Bijak Sylwia – j. angielski (sylwia.bijak)
Bucher - Tuskowska Kinga - wdż (kinga.bucher)
Bugara Krzysztof - religia (krzysztof.bugara)
Byzdra Danuta – wf, wych. świetlicy (danuta.byzdra)
Chlęch Joanna – wf, doradztwo zawodowe (joanna.chlech)
Chorągwicka Jessika – wych. świetlicy (jessika.choragwicka)
Dudys Katarzyna – matematyka (katarzyna.dudys)
Dobosz Dominika – nauczanie wczesnoszkolne (dominika.dobosz)
Gakan Joanna – nauczanie wczesnoszkolne (joanna.gakan)
Gruszczyk – Kubińska Anna – nauczanie wczesnoszkolne (anna.gruszczyk)
Karczak – Maślankiewicz Joanna – geografia, wych. świetlicy (joanna.karczak)
Kwiatkowski Michał – chemia (michal.kwiatkowski)
Labusek Anna - nauczanie wczesnoszkolne (anna.labusek)
Laurman Małgorzata - j. angielski (malgorzata.laurman)
Lewandowska Marta – fizyka, chemia (marta.lewandowska)
Łysko Alicja – nauczanie wczesnoszkolne (alicja.lysko)
Malota – Gruszczyńska Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne (agnieszka.malota)
Misz Joanna - psycholog szkolny (joanna.misz)
Mnich - Witkowska Gabriela –  muzyka, plastyka, etyka, wych. świetlicy (gabriela.mnich)
Nierada Justyna - informatyka (justyna.nierada)
Nowaczyk - Kozioł Magdalena - nauczanie wczesnoszkolne (magdalena.nowaczyk)
Obara Maria – matematyka (maria.obara)
Ogbonnia Małgorzata - matematyka (malgorzata.ogbonnia)
Oleś Anna - j. niemiecki (anna.oles)
Otręba Aneta - pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne (aneta.otreba)
Piórkowski Zygmunt - historia (zygmunt.piorkowski)
Polańska - Żmudzińska Krystyna - j. polski (krystyna.polanska)
Przybysławska – Pałka Ilona – j. polski (ilona.przybyslawska)
Rojek Aneta - j. hiszpański  (aneta.rojek)
Sadownik Małgorzata - wych. świetlicy (malgorzata.sadownik)
Seredyńska - Spieszko Anna – j. polski (anna.seredynska)
Stefańczak Agnieszka - religia (agnieszka.stefanczak)
Szczech Lucyna – wf, nauczanie wczesnoszkolne (lucyna.szczech)
Szczepanik Aleksandra – j. angielski (aleksandra.szczepanik)
Szulc Radosław – wf, technika, edb (radoslaw.szulc)
Świerczyńska Beata – j. niemiecki (beata.swierczynska)
Tarnowicz Iwona – nauczanie wczesnoszkolne  (iwona.tarnowicz)
Tyczyńska - Piątek Katarzyna - pedagog szkolny, logopeda (katarzyna.tyczynska)
Wielgos – Szejbal Barbara – j. angielski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (barbara.wielgos)
Więcek – Ozga Sonia – j. angielski, wos (sonia.wiecek)
Wilewska – Sosna Edyta – j. polski, logopeda (edyta.wilewska)
Wilk Katarzyna – wf (katarzyna.wilk)

 

Kontakt z gronem pedagogicznym możliwy jest poprzez e-dziennik lub e-mail służbowy.
E-mail ma postać: imie.nazwisko @ sp6.gliwice.pl (w nawiasach podany jest identyfikator użytkownika e-maila)

 

 

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information