2019/2020

LAUREACI WKP

Mykyta Vinohradow VIIb  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego Opiekun: Ilona Przybysławska-Pałka
Amelia Bac Cardenas Vb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Hiszpańskiego Opiekunowie: Bac Dominik, Cardenas Claudia
Zofia Cybul  VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekunki: Anna Seredyńska-Spieszko, Ilona Przybysławska-Pałka
Mateusz Gilowski VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki  Opiekun: Małgorzata Ogbonnia 
 Paweł Żuchowicz VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Opiekun: Maria Obara 
Bruno Królikowski  VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun: Zygmunt Piórkowski
 Ida Durbacz VIIIb  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego  Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga 
 Krzysztof Lach VIIIb  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego  Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Zofia Maruszewska VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego  Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga 
Maya Ogbonnia  VIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego  Opiekun: Sonia Więcek - Ozga 

 

FINALIŚCI WKP

 

 Albert Kęska VIIIb  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki  Opiekun: Małgorzata Ogbonnia 

 

 

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego WKP

 Filip Kaptacz  VIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego Opiekun: Ilona Przybysławska-Pałka
 Czcibor Partyka VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Opiekun: Zygmunt Piórkowski
 Iga Śmietańska VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Paweł Żuchowicz VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Ines Granecka VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Jan Polak VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Zuzanna Wygoda VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Szymon Wojtala VIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga
 Jakub Król VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Maja Kiełtyka VIIIc Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Barbara Wielgos-Szejbal, Sonia Więcek - Ozga
 Emilia Kiełkowska VIIIb Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Sonia Więcek - Ozga
 Zofia Cybul VIIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekunki: Małgorzata Laurman, Aleksandra Szczepanik
 Maja Laksa VIIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Opiekun: Sonia Więcek - Ozga

 

 INNE KONKURSY

 Zuzanna Bednorz VIIIc  1. miejsce w II Miejskim Konkursie Recytatorskim "Ojczyzno moja"
 Karolina Witkowska   VIIIb  Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Recytatorskim "Ojczyzno moja"
 Barbara Golda     VIIa  3. miejsce w konkursie recytatorskim "Cztery pory roku"
 Michał Świerczyński  IIa  1. miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Religijno-Plastycznym MÓJ ŚWIĘTY PATRON
 Zuzanna Bednorz VIIIc  1. miejsce w konkursie recytatorskim Mały OKR (Ogólnopolski Konkurs Recytatorski) w kategorii: recytacja kl. 7-8
 Zuzanna Bednorz VIIIc  1. miejsce w w eliminacjach regionalnych konkursu recytatorskiego „Mały OKR” dla szkół podstawowych w subregionie katowickim
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information