1000 powodów by czytać

         Nasza Szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie EMPIK „Tysiąc powodów by czytać”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu zachęcającego do czytania. Plakat wykonały uczennice z klas IV a oraz IV b podczas zajęć w bibliotece szkolnej. Teraz przed nami kolejne zadanie. 1 października od godziny 12.00 rusza internetowe głosowanie na konkursowe prace. Głosujemy, wchodząc na stronę: www.empik.com/biblioteki, następnie klikamy w zakładkę: „Zgłoszone Szkoły” wyszukujemy Szkołę w Gliwicach oddajemy swój głos.  Każdy może oddać 1 głos dziennie.

 

 

         Zachęcamy Was do głosowania, gdyż nagroda jest wyjątkowa – 10 zwycięskich szkół otrzyma po 1000 książek.

O tym, jakie to będą książki, zdecydują sami uczniowie. Głosowanie trwa do 21 października.

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information