III Miejski Konkurs Historyczny


    25 X 2018 roku odbył się w naszej szkole III Miejski Konkurs Historyczny „Obrazy z dziejów Polski”. Tegoroczna edycja konkursu z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości miała temat przewodni: „Drogi do Niepodległej”.

     W konkursie startowało 8 drużyn z 6 gliwickich szkół podstawowych. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach: rozwiązywali krzyżówkę, odgadywali pieśni, postaci i cytaty, pracowali z mapą i rozwiązywali quiz. Walka była bardzo wyrównana. Ostatecznie I miejsce i tytuł zwycięzcy otrzymała drużyna SP nr 1. Drugie miejsce przypadło zespołowi SP nr 18, a III – SP nr 5. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, a wszystkim uczestnikom – dużej wiedzy i kreatywności.

GALERIA ZDJĘĆ

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information