Konkurs Kolędy Niemieckojęzycznej „Alle Jahre wieder”.

7 grudnia uczennice klasy 7a, 7b i 8d wzięły udział w kolejnej edycji konkursu kolędy niemieckojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 w Gliwicach oraz oddział DFK Łabędy działający przy Towarzystwie Społeczno – Kulturalnym Niemców Województwa Śląskiego. Uczennice zaśpiewały kolędy:” Stille Nacht”, „Kling Glöckchen” oraz „O du fröhliche”.

 Zespół wokalno – instrumentalny w składzie Paula Hajok, Julia Jenerał oraz Emilia Machula zdobył w swojej kategorii pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information