Konkurs ortograficzny

W piątek,14 grudnia w byłym Gimnazjum nr 5 miał miejsce Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie zwycięzców. Drużyna w składzie: Aleksandra Hryń, Michał Wolakowski (klasa IIIc gimnazjum) zajęła 1. miejsce, natomiast drugi zespół w składzie: Zofia Idasiak, Zuzanna Wicherek (klasa IIId gimnazjum) – 3. miejsce. Dobrze wiemy, iż ortografia i interpunkcja są zmorą wielu uczniów. Tym bardziej chylimy czoła przed naszymi mistrzami ortografii.

Gratulujemy!!!

 

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information