Z ostatniej chwili !!

Sekcja Szkolno-Katechetyczna Wydziału Nauki i kultury Chrześcijańskiej Kurii Diecezjalnej w Gliwicach informuje, że do finału XXIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowała się uczennica Natalia Plok. Nasza Natalka wraz z jedenastoma finalistami będzie reprezentować Diecezję Gliwicką w wielkim finale,który odbędzie się 10 stycznia 2019 r. w Pocysterskim Zespole Klasztorno-Pałacowym w Rudach.

Dołączą do nich finaliści pozostałych diecezji biorących udział w konkursie: Bielsko-Żywieckiej, Częstochowskiej, Katowickiej i Sosnowieckiej. W uroczystości wezmą udział księża Biskupi, Kurator Oświaty w Katowicach oraz dyrektorzy i delegaci Wydziałów Katechetycznych poszczególnych diecezji. Naszej finalistce gratulujemy i życzymy dalszego, owocnego studium ewangelii wg. św. Łukasza !!


Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information