Sukcesy naszych uczniów

14 listopada 2018 r. została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna - Olimpus, której celem była popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji oraz Rzymu. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły reprezentujący klasę 7b: Konrad Gierej (7. miejsce), Bruno Królikowski (9. miejsce), Zuzanna Kliber (12. miejsce), Iga Śmietańska (13. miejsce). Warto dodać, że w konkursie w kategorii klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum wzięło udział 2807 uczniów z całej Polski. Gratulujemy!

 

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information