MADRYT  2019 

W maju 2019 roku, w Madrycie odbyło się ostatnie robocze spotkanie nauczycieli partnerskich szkół z Hiszpanii, Irlandii Północnej i Polski w ramach realizacji projektu Erasmus + : Using STEM in aninnovativeway to raisestandards in Engineering, Maths, Literacy and ITC within a Multi LingualEuropeanContext. Podczas spotkania omówiony został szczegółowo plan wymiany młodzieży, która odbędzie się  w Madrycie, w czerwcu 2019 roku. Ponadto przedyskutowano  rezultaty projektu i podkreślono dobre strony jego realizacji. Przeanalizowano również wpływ projektu na rozwój kompetencji językowych  i technicznych osiągniętych przez młodzież.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Zobacz informacje na temat plików Cookies Czytaj więcej....

  Akceptuję ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information